HUDBA, SPEV, TANEC

ZÁHORIE SPIEVA A TANCUJE 2019 – vyhodnotenie

ZÁHORIE SPIEVA A TANCUJE V utorok 7. mája 2019 sa v Dome kultúry v Senici uskutočnila Súťažná prehliadka detských folklórnych súborov Trnavského kraja – Záhorie spieva a tancuje. Organizátori podujatia Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko Senica sa tešili veľkému záujmu nadšencov a priaznivcov detského folklóru, ktorí sa prišli potešiť ľudovým tancom a spevom súťažiacich detí...Čítať ďalej »

ZÁHORIE SPIEVA A TANCUJE - pozvánka

Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko Senica vás srdečne pozývajú v utorok 7. mája 2019 o 13:00 hodine do Domu kultúry v Senici na Súťažnú prehliadku detských folklórnych súborov Trnavského kraja – Záhorie spieva a tancuje. V súťažnej časti prehliadky sa vo vzrušujúcom zápolení predstavia detské folklórne súbory so súťažnými pásmami Skaličánek zo...Čítať ďalej »

DFS GBELY 2019 - vyhodnotenie

DFS GBELYGbely opäť rozoznel detský folklór V stredu 20. marca 2019 sa v Dome kultúry v Gbeloch uskutočnila Regionálna súťažná prehliadka detských folklórnych súborov, ľudových hudieb a sólistov okresov Senica a Skalica. Organizátori podujatia Trnavský samosprávny kraj, Záhorské osvetové stredisko Senica, Mesto Gbely a Správa mestského majetku Gbely, spol. s r. o., sa i v tomto roku...Čítať ďalej »

DFS GBELY 2019 - pozvánka

Súťažná prehliadka detského folklóru Trnavský samosprávny kraj, Záhorské osvetové stredisko Senica, Mesto Gbely a Správa mestského majetku Gbely, spol. s r. o., vás srdečne pozývajú v stredu 20. marca 2019 o 11:00 hodine do Domu kultúry v Gbeloch na Regionálnu súťažnú prehliadku detských folklórnych súborov, ľudových hudieb a sólistov okresov Senica a Skalica. V súťažnej časti prehliadky...Čítať ďalej »

SENICKÉ ZRKADIELKO ANKY GAMANOVEJ 2019 – vyhodnotenie

SENICKÉ ZRKADIELKO ANKY GAMANOVEJNa Senickom zrkadielku Anky Gamanovej zvíťazila Gerda Celoročná tvorivá práca a úsilie mladých divadelníkov z okresov Senica a Skalica vyvrcholilo v utorok 12. marca v Dome kultúry v Senici na regionálnej súťažnej prehliadke detskej dramatickej tvorivosti Senické zrkadielko Anky Gamanovej. Zaujať svojím vystúpením divákov i odbornú porotu a presvedčiť o svojom talente sa pokúsili mladí herci...Čítať ďalej »